✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Carrera 1045/S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Carrera |
| Model No | CA1045/S |
| Color |
Brown (FWM) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt Ltd |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Carrera |
| Model No | CA1045/S |
| Color |
Brown (FWM) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt Ltd |
$26.80
Original: $76.56
-65%Carrera 1045/S Sunglass—
$76.56
$26.80Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Carrera |
| Model No | CA1045/S |
| Color |
Brown (FWM) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt Ltd |

