✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Dolce & Gabbana 6187 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG6187 |
| Colour | Black (50187) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG6187 |
| Colour | Black (50187) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$62.31
Original: $178.03
-65%Dolce & Gabbana 6187 Sunglass—
$178.03
$62.31Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG6187 |
| Colour | Black (50187) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















