✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
Prada 07YS Sunglass
| Brand | Prada |
| Model No | 07YS |
| Colour |
Honey Havana (VAU6S1), Abstract Orange (06V6O2)
|
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Brand | Prada |
| Model No | 07YS |
| Colour |
Honey Havana (VAU6S1), Abstract Orange (06V6O2)
|
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $100.58
Original: $287.38
-65%Prada 07YS Sunglass—
$287.38
$100.58Description
| Brand | Prada |
| Model No | 07YS |
| Colour |
Honey Havana (VAU6S1), Abstract Orange (06V6O2)
|
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |





















