✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
Dita 410A Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 410A (Polarized) |
| Color | Blk Gun (01) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 151 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 410A (Polarized) |
| Color | Blk Gun (01) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 151 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$191.58
Original: $547.36
-65%Dita 410A Sunglass—
$547.36
$191.58Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 410A (Polarized) |
| Color | Blk Gun (01) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 151 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |







