✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Dita DLS 710A Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | DLS 710A |
| Color | Brown (02), Black (01) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | DLS 710A |
| Color | Brown (02), Black (01) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $117.02
Original: $334.35
-65%Dita DLS 710A Sunglass—
$334.35
$117.02Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | DLS 710A |
| Color | Brown (02), Black (01) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |







