✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
Idee 2753
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2753 |
| Color |
Brown Tortoise (C2), Purple (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2753 |
| Color |
Brown Tortoise (C2), Purple (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Color
From $20.23
Idee 2753—
$20.23
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2753 |
| Color |
Brown Tortoise (C2), Purple (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















