✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
Idee 2768 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
2768 |
| Color |
Sparkling Pink (C2), Sparkling Brown (C1) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
2768 |
| Color |
Sparkling Pink (C2), Sparkling Brown (C1) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $8.15
Original: $23.28
-65%Idee 2768 Sunglass—
$23.28
$8.15Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
2768 |
| Color |
Sparkling Pink (C2), Sparkling Brown (C1) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |





















