✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Prada 04S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | 04S |
| Colour | Havana (U616S1) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | 04S |
| Colour | Havana (U616S1) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$67.08
Original: $191.65
-65%Prada 04S Sunglass—
$191.65
$67.08Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | 04S |
| Colour | Havana (U616S1) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 21 mm |













