✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Prada 05TS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | SPR05T |
| Colour | Black (1AB1A1) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 24 mm |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | SPR05T |
| Colour | Black (1AB1A1) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 24 mm |
$73.24
Original: $209.26
-65%Prada 05TS Sunglass—
$209.26
$73.24Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | SPR05T |
| Colour | Black (1AB1A1) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 24 mm |













