✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 20
+15
Irus 1050 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1050 |
| Color |
Silver & Blue (C5), Dark Havana & Golden (C6), Golden (C3), Black & Silver (C2) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Length | 138 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1050 |
| Color |
Silver & Blue (C5), Dark Havana & Golden (C6), Golden (C3), Black & Silver (C2) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Length | 138 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $15.23
Irus 1050 Sunglass—
$15.23
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1050 |
| Color |
Silver & Blue (C5), Dark Havana & Golden (C6), Golden (C3), Black & Silver (C2) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Length | 138 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |







