✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Irus 1076 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1076 |
| Color |
Blue (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 137 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1076 |
| Color |
Blue (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 137 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
$4.27
Original: $12.19
-65%Irus 1076 Sunglass—
$12.19
$4.27Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1076 |
| Color |
Blue (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 137 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |







