✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
Irus 1073 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1073 |
| Color |
Matte Black (C2), Blue (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 142 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1073 |
| Color |
Matte Black (C2), Blue (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 142 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $4.62
Original: $13.21
-65%Irus 1073 Sunglass—
$13.21
$4.62Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Irus |
| Model No |
IR1073 |
| Color |
Matte Black (C2), Blue (C4) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 142 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |







