✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Eyepetizer Gobi Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GOBI |
| Color | TORTOISE ON GOLD (C.4-M-25), ROSE-GOLD BRN (C.9-E-44) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GOBI |
| Color | TORTOISE ON GOLD (C.4-M-25), ROSE-GOLD BRN (C.9-E-44) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $113.01
Original: $322.90
-65%Eyepetizer Gobi Sunglass—
$322.90
$113.01Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GOBI |
| Color | TORTOISE ON GOLD (C.4-M-25), ROSE-GOLD BRN (C.9-E-44) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |

















