✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 2
Eyepetizer Smooth Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | SMOOTH |
| Color | ROSE-GOLD (C.9–9) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | SMOOTH |
| Color | ROSE-GOLD (C.9–9) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$107.91
Original: $308.31
-65%Eyepetizer Smooth Sunglass—
$308.31
$107.91Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | SMOOTH |
| Color | ROSE-GOLD (C.9–9) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |

















