✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Vysen BEI Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BEI |
| Color | Silver (BE-3), Navy Blue (BE-4 ) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BEI |
| Color | Silver (BE-3), Navy Blue (BE-4 ) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $496.80
Vysen BEI Sunglass—
$496.80
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BEI |
| Color | Silver (BE-3), Navy Blue (BE-4 ) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |

















