✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Swarovski 7015 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK7015 |
| Color | Gold (4004E8 ), Gunmetal (40094U) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK7015 |
| Color | Gold (4004E8 ), Gunmetal (40094U) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $64.22
Original: $183.50
-65%Swarovski 7015 Sunglass—
$183.50
$64.22Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK7015 |
| Color | Gold (4004E8 ), Gunmetal (40094U) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |

















