✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
Eyepetizer Louisville Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | LOUISVILLE |
| Color | GOLD (C.4–25), ROSE-GOLD (C.4–57) |
| Shape | Oval |
| Material | Metal |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | LOUISVILLE |
| Color | GOLD (C.4–25), ROSE-GOLD (C.4–57) |
| Shape | Oval |
| Material | Metal |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $111.19
Original: $317.69
-65%Eyepetizer Louisville Sunglass—
$317.69
$111.19Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | LOUISVILLE |
| Color | GOLD (C.4–25), ROSE-GOLD (C.4–57) |
| Shape | Oval |
| Material | Metal |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















