✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Swarovski 6002 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6002 |
| Color | Transparent Crystal (102787), Dark havana (1002/8) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6002 |
| Color | Transparent Crystal (102787), Dark havana (1002/8) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $59.03
Original: $168.66
-65%Swarovski 6002 Sunglass—
$168.66
$59.03Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6002 |
| Color | Transparent Crystal (102787), Dark havana (1002/8) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















