✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Michael Kors 2260D Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2260D |
| Color | Luggage Tortoise(403113), Black Horn(40348G) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2260D |
| Color | Luggage Tortoise(403113), Black Horn(40348G) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $31.14
Original: $88.97
-65%Michael Kors 2260D Sunglass—
$88.97
$31.14Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2260D |
| Color | Luggage Tortoise(403113), Black Horn(40348G) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















