✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Prada A13S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PRA13S |
| Color | Black (1AB5S0), Tortoise Cognac Begonia (18N10D) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PRA13S |
| Color | Black (1AB5S0), Tortoise Cognac Begonia (18N10D) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $139.23
Original: $397.79
-65%Prada A13S Sunglass—
$397.79
$139.23Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PRA13S |
| Color | Black (1AB5S0), Tortoise Cognac Begonia (18N10D) |
| Shape | Oval |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















