✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Eyepetizer Nakano Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | NAKANO |
| Color | GUN (C.3–67), GOLD (C.4–64) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Half-Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | NAKANO |
| Color | GUN (C.3–67), GOLD (C.4–64) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Half-Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $111.19
Original: $317.69
-65%Eyepetizer Nakano Sunglass—
$317.69
$111.19Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | NAKANO |
| Color | GUN (C.3–67), GOLD (C.4–64) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Half-Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















