✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
Oakley 9188 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO9188 |
| Color | Polished black (F7) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 12 mm |
| Temple Length | 133 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO9188 |
| Color | Polished black (F7) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 12 mm |
| Temple Length | 133 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$38.80
Original: $110.85
-65%Oakley 9188 Sunglass—
$110.85
$38.80Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO9188 |
| Color | Polished black (F7) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 12 mm |
| Temple Length | 133 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















