✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Tommy Hilfiger 2598 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH2598 |
| Color |
Grey & Black (C2) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH2598 |
| Color |
Grey & Black (C2) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China |
$83.20
Tommy Hilfiger 2598 Sunglass—
$83.20
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH2598 |
| Color |
Grey & Black (C2) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China |





















