✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 12
+7
Police E49K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Police |
| Model | POE49K |
| Color | Light Brown (300G), Gradient Brown (306), Gradient Light Blue (530), Gradient Dark Blue (579) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Police |
| Model | POE49K |
| Color | Light Brown (300G), Gradient Brown (306), Gradient Light Blue (530), Gradient Dark Blue (579) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $80.31
Police E49K Sunglass—
$80.31
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Police |
| Model | POE49K |
| Color | Light Brown (300G), Gradient Brown (306), Gradient Light Blue (530), Gradient Dark Blue (579) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |





















