✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
Vogue 2006 Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model No | VO2006 |
| Color | Pink Opal (278090) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Temple Length | 125 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model No | VO2006 |
| Color | Pink Opal (278090) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Temple Length | 125 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$28.83
Vogue 2006 Kids Sunglass—
$28.83
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model No | VO2006 |
| Color | Pink Opal (278090) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Temple Length | 125 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















