✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
Tiffany & Co. 4202U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tiffany & Co. |
| Model No | TF4202U |
| Color |
Black (83429S) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm (XL) |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tiffany & Co. |
| Model No | TF4202U |
| Color |
Black (83429S) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm (XL) |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $227.25
Tiffany & Co. 4202U Sunglass—
$227.25
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tiffany & Co. |
| Model No | TF4202U |
| Color |
Black (83429S) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm (XL) |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 19 mm |





















