✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
Tommy Hilfiger 2579 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH2579 |
| Color |
Black & Grey (C1), Black & Blue (C2) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China |
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH2579 |
| Color |
Black & Grey (C1), Black & Blue (C2) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $83.20
Tommy Hilfiger 2579 Sunglass—
$83.20
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH2579 |
| Color |
Black & Grey (C1), Black & Blue (C2) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China |





















